Skip to content Skip to footer

ISMARLAMA TERZİLİK

İlk randevumuzda sizinle birlikte, sizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak için bir sohbetimiz oluyor. Bu konuşmaya dayanarak size çeşitli önerilerde önerilerde bulunuyorum. Baş terzimiz ile birlikte ilk ölçülerinizi oluşturduktan sonra, vücudunuza ve fiziksel özelliklerinize uygun modelleme detaylarını öneriyorum.

İlk görüşmemizden bir hafta sonra ilk prova için hazır hale geliyoruz. Kesimi tamamlanmış ve telalanmış ürününüze vücudunuzun şablonunu işleyen bir dizi ayarlamaları ve değişiklikleri oluşturuyoruz. Varsa kullanılan kumaş deseninin modelleme detayları ile uyumunu sağlıyoruz. Astar ve düğme gibi malzeme seçimlerimizi birlikte gerçekleştiriyoruz.

İlk provadan bir hafta sonra yapmamız gereken ayarlamaları tamamlamış olarak ikinci prova için hazır oluyoruz. Bu prova ürünün artık ince ayarlarının ve vücudunuz ile bütünleştirilmesinin sağlanması için gereklidir. Ceket boyu, kol boyu, düğme yeri gibi son detay belirlemeleri, bel triminin ayarlanması bu prova esnasında netleştirilir.

Teslim sırasında her şeyin tam memnuniyetinize uygun olmasını düşündüğümüzden sizinle bir araya geliriz. Gerekiyorsa son rötuşlarını belirler ve yaparız. Giysilerimiz çok büyük bir ölçüde el işçiliği ile yapıldığından, zamanla vücudunuz ile olan uyumu artacak ve kalıplanacaktır. Bu nedenle giysiyi birkaç kez kullanmanızdan sonra son küçük ayarlamaları yapıp yapmayacağımızı anlamak için sizi görmeyi arzu ederiz.