Skip to content Skip to footer

QUIET LUXURY

Tarz arayıcısı erkek, her zaman değişikliklere biraz uyum sağlayarak, aslında aynı kalır. Çünkü tarz; sahibine kumaş niteliklerinden sanatsal el işçiliğine kadar, logosuz ve daha az gösterişli, “Sessiz bir Lüks” sunar.

Her terzi evinde olduğu gibi, kalıcı moda kurallarını kırmadan ama eğip bükerek oluşturduğumuz genel bir siluetimiz vardır ki, bu siluet içinde bulunduğumuz toplumumuzun ortak bileşenlerinden doğmuştur.

Bizim siluetimiz tavrı rahat, oranları yumuşak ama kesimi düzgün çok yönlü ve sade bir terzilik anlayışı ile oluşturulmuştur. Yani ceketlerin omuzları çağdaş bir güncellemeyle yumuşak ve doğal bir omuz yapısına sahiptir. Yükseğe ve küçük bir şekilde oluşturulmuş kol evi sayesinde kullanıcısına her türlü hareket edebilme esnekliği ve rahatlığı kazandırılmıştır. İç konstrüksiyonu yumuşaklığına ve rahatlığına atfen hafifletilmiştir. Göğüs vurgusu klapaların hafifçe ovalleştirilmiş uzantısı sayesinde oldukça güçlüdür ve omuz başlarındaki ölçülü dolguluk ve belde yaratılan trim sayesinde karakterize edilmiş bir siluettir.