Skip to content Skip to footer

İlkbahar aylarının ortasından sonuna doğru gerçekleşen ve daha çok havuz başı gibi düzenli açık alanların mekan olarak seçildiği düğünler, hem damat hem de davetliler açısından “FORMAL” bir şıklık gerektirir.

Formal şıklığı en doğru şekilde size sunabilecek ve erkek zarafeti ile birleştirecek tasarım ise, kusursuz şekilde ölçülerinize göre hazırlanmış Dinner Ceketleri ile Resmi pantolon eşleşmeleridir.

İlkbahar yaz aylarının en klasik renk eşleşmesi Beyaz Dinner Ceketi ile Siyah resmi pantolon olmakla beraber, eğer Düğün daveti deniz kenarı bir mekanda gerçekleşecek ise Beyaz Dinner Ceketini tamamlaması için Midnight Blue ya da Marin Blue bir resmi pantolonda hazırlanabilir.

Bu dönemde Dinner Ceketinin renklendirmesi için Bisküvi ya da Gümüş Grisi gibi ilkbahar / yaz resmiyetini zarif bir şekilde sunabilecek renkler de tercih edilebilir. Bu renklerin pantolon eşleşmesi için Siyah renk daha ön plandadır.

Gömlek bu eşleşmelerin tamamında Beyaz olarak tercih edilmeli, yerine göre Apron parçasında Pilise ya da Marcella dokularla süslenebilmelidir.

Papyon ve Cep mendili gibi sunumunuzu güçlendirecek aksesuar parçalarında ilkbahar aylarının neşesine ve ritmine uygun, aynı zamanda Güneşin de simgesi olarak kabul edilen “Polka Dot” desenler zarif ve yeteri kadar neşeli bir alternatif sunabilirler.

Tüm bunlarla beraber geleneksel Siyah ya da Midnight Blue Smokin Takımlar İlkbahar özel davetleri için kalıcı bir seçenektir.

Mutluluklar dileriz.